СУДАР КАМИОНА И ПУТНИЧКОГ ВОЗИЛА: Саобраћајна несрећа на Јадранској магистрали, погинуо Баранин

Биљана Дабић

30. 01. 2024. у 22:11

У саобраћајној несрећи која се у уторак вече догодила на Јадранској магистрали Бар- Улцињ, у месту Челуга, живот је изгубио А.Б.(42) из Бара.

СУДАР КАМИОНА И ПУТНИЧКОГ ВОЗИЛА: Саобраћајна несрећа на Јадранској магистрали, погинуо Баранин

Фото: Б.Дабић

Из полиције су саопштили да су се сударили теретног моторног возила  „МАН“, којим је управљао Баранин М.Ф. и „шкода“ за чијим је воланом био А.Б.

Настрадили А.Б хитно је транспортован у Општу болницу Бар, али је, како сазнајемо, у болницу довезен без знакова живота.

Истрага ће утврдити узрок и околности под којим се догодила саобраћајна несрећа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ЦРКНИТЕ ОД МУКЕ, ИМБЕЦИЛИ! Марија Шерифовић побеснела на питање о сину - Болесници, идите у Хитну помоћ!