РУШЕЊЕ ЛАМЕЛЕ Ц У ПОДГОРИЦИ ЧЕКА ОДЛУКУ СУДА
МИНИСТАР просторног планирања, урбанизма и државне имовине Јанко Одовић поручио је да ће његов ресор поступити по одлуци Основног суда и неће наставити рушење Ламеле Ц у подгоричком насељу Забјело, све док привремене мера забране рушења буде на снази. Одовић је казао и да је суд проценио да би у случају рушења могло да дође до ненадокнадиве штете.
гов.ме
-Министарство је сагласно да је привремена мера прави одговор на постојеће стање, док суд мериторно не одлучи о томе да ли Министарство треба да руши оно што је нелегално саграђено, без обзира на власника, односно држаоца, или корисника одређене непокретности, или ће куповина нелегалног објекта тај објекат заштитити и легализовати - казао је Одовић.
Препоручујемо
НОВИ НАПАД МЕДВЕДА: Пробио ограду и направио огромну штету пчелару (ВИДЕО)
06. 06. 2026. у 08:44
Тежак инцидент у судници: Умало туча Дритана Абазовића и Ранка Убовића
05. 06. 2026. у 18:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)