ЗАВРШЕНО ТАКМИЧЕЊЕ У ЛЕЖАЊУ ПОСЛЕ 50 ДАНА: Лидија и Филип издржали најдуже - он на крају испао џентлмен
ТАКМИЧЕЊЕ у лежању у селу Брезна, код Плужина у Црној Гори, завршено је после 50 дана.
Фото: Принтскрин/ Јутјуб/ MediaBiro
До финала су догурали Филип из Мојковца и Лидија из Никшића, а Филип је решио да победу у излежавању препусти Лидији.
Лидија Марковић (23) је освојила 1.000 евра, а њени родитељи су долазили сваког дана и нудили јој 1.000 евра само да устане. Ипак, она је имала свој мотив за победу на такмичењу у лежању.
Лидија је козметичарка из Никшића.
- Дошла сам да уживам, да се одморим. Трудим се да победим - рекла је она раније.
БОНУС ВИДЕО: "УЖИВАМО КАД НАСМЕЈЕМО ЉУДЕ": "Новости" у живописном насељу Срема, јединственог имена
Препоручујемо
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)