СНИМАК ДЕВОЈЧИЦЕ КОЈА ЦЕПА СРПСКУ ЗАСТАВУ И ПЉУЈЕ ЈЕ: Црногорска полиција трага за малолетницом (ВИДЕО)

Новости онлајн

03. 10. 2023. у 13:03

ПОЛИЦИЈА у Црној Гори трага за девојчицом Е. С. која је на друштвеним мрежама објавила снимак на којем цепа и пљује српску заставу.

СНИМАК ДЕВОЈЧИЦЕ КОЈА ЦЕПА СРПСКУ ЗАСТАВУ И ПЉУЈЕ ЈЕ: Црногорска полиција трага за малолетницом (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Тик Ток

Како се види на снимку, девојчица цепа један крај српске заставе, након чега је пљује.

На снимку је објављен и стикер украјинске заставе са два пољупца, док се у позадини чује песма чији стих је: "Слава Украјини".

Подсетимо, за црногорски портал "Вијести" огласио се руководилац Основног државног тужилаштва у Бару, тужилац Радован Ђуришић.

- Управа полиције Регионални центар ЈУГ Одељење безбедности Бар обавестило је Основно државно тужилаштвоу Бару о снимку на који се односи Ваше питање, а на којем се види малолетна женска особа која цепа и уништава државну заставу Републике Србије. Малолетно лице је идентификовано и за њом је расписана потрага, а поступајући тужилац је предметну радњу квалификовао као кривично дело повреда угледа стране државе или међународне организације из чл. 200 ст.1 Кривичног законика Црне Горе - објаснио је Ђуришић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.

26. 01. 2026. у 14:07

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли