ДЕВОЈЧИЦА ИЗ БАРА ЦЕПАЛА И ПЉУВАЛА СРПСКУ ЗАСТАВУ: Црногорска полиција трага за малолетницом
ЦРНОГОРСКА полиција трага за малолетном Е. С. из Бара, која се сумњичи да је извршила кривично дело повреда угледа стране државе, након што је на друштвеној мрежи Тик-ток објавила снимак на коме цепа, уништава и пљује заставу Србије.
Фото: Принтскрин
Тужилац Основног државног тужилаштва у Бару Радован Ђуришић саопштио је за подгоричке Вијести да је полиција обавестила тужилаштво о снимку на којем се види малолетна женска особа која цепа и уништава државну заставу Србије.
- Малолетно лице је идентификовано и за њом је расписана потрага, а поступајући тужилац је предметну радњу квалификовао као кривично дело повреда угледа стране државе или међународне организације из чл. 200 ст. 1 Кривичног законика Црне Горе - прецизирао је Ђуришић.
Он је истакао да осумњичена малолетница још није дала изјаву, јер се налази у бекству.
БОНУС ВИДЕО: КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА: Ножем повређене три, ухапшене две особе
Препоручујемо
ОПРЕЗ: Никада не држите чашу воде крај кревета током ноћи - ево и зашто
02. 10. 2023. у 10:21 >> 10:22
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (8)