РАДУНОВИЋ: Покрет Европа сад сваког дана губи све више присталица

Novosti online

13. 09. 2023. у 22:30

ПОСЛАНИК коалиције “За будућност Црне Горе” Славен Радуновић казао је на А плус телевизији да је целој Црној Гори јасно да мандатар Милојко Спајић нема већину за оснивање Владе Црне Горе и да је његовој коалицији мање битно колико ће добити министарстава у новом сазиву Владе.

РАДУНОВИЋ: Покрет Европа сад сваког дана губи све више присталица

Foto: Printskrin Youtube/ Skupština Crne Gore

Радуновић тврди да Покрет Европа сад сваког дана губи све више присталица, а такође се и залаже да Грађански покрет УРА буде у Влади.

- Нама је битно да будемо у Влади, али не можемо заборавити да су мањинске партије увијек биле ДПС сателити. Сад да их питате, они би најрадије направили Владу са ДПС-ом. Ми нисмо задовољни решењем да сваки од тих 10 представника мањина има право вета - додао је Радуновић у емисији Клуб А.

Додао је да не зна зашто им Спајић затвара врата.

- Ми смо искуснији од њега и толико смо више од њега прошли. Он нема већину за оснивање Владе, то је јасно целој Црној Гори. На крају крајева, постоји опција и за новог мандатара и за нове изборе. Видећемо шта ће на крају бити -  истакао је Радуновић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ