БАРАНИН ВОЗИО ДРОГИРАН: Изазвао две саобраћајне незгоде и побегао, оставио у возилу повређеног сувозача

Биљана Дабић

02. 09. 2023. у 23:08

ЗА некилиоко минута један Баранин изазвао је је две саобраћајне несреће и побегао са лица места. Полиција га је ухапсила убрзо након бахатог понашања на друму од Старог града Бара ка центру града, а анализе утврдиле да је возио под дејством психоактивних супстанци.

БАРАНИН ВОЗИО ДРОГИРАН: Изазвао две саобраћајне незгоде и побегао, оставио у возилу повређеног сувозача

Фото: Б.Дабић

Баранин С.К. (36) који је изазвао две саобраћајне незгоде у којима су повређене две особе је ухапшен, потврђено је из полиције.

Он се путничким возилом марке “Голф” кретао из правца Старог града ка Бару и у близини Бискупаде  ударио у возило у покрету “фиат пунто” којим је управљала Љ. Б. (59) из Бара, а затим након стотињак метара се сударио са градским аутобусом који је превозио путнике ка Општој болници и Старом граду Бару.

-Након што је изазвао две саобраћајне незгоде, С.К је побегао са лица места а у возилу којим је управаљао остао је повређен његв сувозач Ш.Х. који је задобио лакше телесне повреде, навели су из полиције. Такође, лакше повреде је задобио и С.К. возач аутобуса, Ђ.К. (41). Путници у аутобусу су прошли без повреда

У возилу марке голф пронађени су шприцеви.

Након што је С.К. ухапшен урађене су анализе и утврђено је присуство психоактивних супстанци у крви.

Две жене које су биле у возилу “фиат пунто” које је такође, голфом закачио разуздани возач преживеле су шок услед неочекиване драме на фреквентном друму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ПРИПРЕМА СЕ „ШПАНСКА ПИТА“: Нови специјалитет за уметничке сладокусце из „кухиње“ Фондације Mozzart