НЕЗАПОСЛЕНИХ СКОРО 6.000 МАЊЕ: Евиденција у ЦГ
ПРЕМА евиденцији Завода за запошљавање Црне Горе, у јулу 2023. се на Бироу рада налазило 5.739 незапослених мање у односу на исти период прошле године, саопштио је министар економског развоја и туризма, Горан Ђуровић.
Горан Ђуровић, Фото гов.ме
Како је истакао, у јулу прошле године на евиденцији ЗЗЗ било је 44.472 лица, а ове године тај број смањен и износи 38.733.
- Смањење броја незапослених лица за 13 одсто. Може Црне Гора - поручио је Ђуровић.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)