ХАПШЕЊА ПИЈАНИХ ВОЗАЧА У МОЈКОВЦУ: Возио са 3,39 промила, добио 60 дана

ПОЛИЦИЈА је у Мојковцу ухапсила два возача која су управљала возилом под дејством алкохола. 

ХАПШЕЊА ПИЈАНИХ ВОЗАЧА У МОЈКОВЦУ: Возио са 3,39 промила, добио 60 дана

Фото: Весна Радојевић

Мојковачка полиција је на магистралном путу Колашин–Мојковац зауставила возило којим је управљао Д. К. (38) из Бијелог Поља. Он је возилом управљао под дејством алкохола у концентрацији од 3,39 промила!
 
Судија за прекршаје је овом возачу изрекао казну затвора у трајању од 60 дана. 
Возач М. М. (18) из Мојковца је затечен да управља возилом под дејством алкохола у организму у концентрацији од 1,58 промила. Њему је судија за прекршаје изрекао новчану казну у износу од 500 евра. 
 
- Осим тога, саобраћајна полиција Одељења безбедности Бијело Поље је лишила слободе Б. М. (25) из Бијелог Поља који је учествовао у саобраћајној незгоди која је за последицу имала материјалну штету. Б. М. је том приликом управљао возилом под дејством алкохола у организму у концентрацији од 1,26 промила, саопштила је Управа полиције Црне Горе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.

09. 06. 2026. у 12:21

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)