ЈАВНОСТ ЗБОГ ОВОГ СНИМКА НИЈЕ СМЕЛА ДА ЗУЦНЕ МИЛУ: И док "разапињу" Ковачевића због положаја прста, погледајте шта ради Ђукановић (ВИДЕО)
ПОСЛЕДЊИХ дана се дигла велика прашина око положаја руку председника општине Никшић Марка Ковачевића, током интонирања химне. Јавност је једва дочекала да га осуди, а чак је морао и изјаву да да у полицији.
Принтцреен
Међутим, та иста јавност није смела да ‘зуцне’ када се појавио снимак бившег председника државе и доскорашњег лидера ДПС-а Мила Ђукановића како уз пушење томпуса припевава химну!
Иначе, управо је Барјактаревићева позната по извођењу химне у угоститељским објектима, што је законом забрањено, те би стога морала да плати на десетине хиљада евра казни, ако би се применио Закон о државним симболима.
На све ово политичке партије и део медија ћуте. Ћуте и на још једну чињеницу са снимка.
Занимљиво, на снимку се јасно види како Ђукановић пуши у затвореном простору, што је законом забрањено.
Инспекција до сада није реаговала и казнила Ђукановића иако грађани и власници угоститељских објеката за ову меру бивају готово свакодневно кажњавани.
Казна за физичко лице које крши закон и пуши у затвореном простору се креће до 1.000 евра.
Препоручујемо
МАРКУ КОВАЧЕВИЋУ ПРЕТИ КРИВИЧНА: Експресно реаговање тужилаштва поводом снимка
05. 07. 2023. у 11:04
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)