МИЈАТОВИЋ ОСУМЊИЧЕН ЗА ШВЕРЦ 100 КГ КОКАИНА: Будванину одређен притвор од 72 часа
БУДВАНИН Иван Мијатовић ухапшен је због сумње да је са ухапшеним председником Општине Будва Милом Божовићем шверцовао 100 килограма кокаина.
Фото: Весна Радојевић
На саслушању у Специјалном државном тужилаштву, Мијатовић је, у присуству изабраних бранилаца, изнео одбрану, а није одговарао на питања државног тужиоца.
-Након саслушања, одређено му је задржавање 72 часа од часа лишења слободе, због постојања околности које указују на опасност од бекства и да ће поновити кривично дело. Поједини докази за основаност сумње да је осумњичени учинио кривично дело су прикупљени у сарадњи Специјалног државног тужилаштва, Специјалног полицијског одјељења и Агенције Европске уније за сарадњу органа за спроводјење закона - ЕУРОПОЛ, која ће се наставити, саопштио је специјални тужилац Вукас Радоњић.
Мијатовићу је Специјално полицијско одељење лисице на руке ставило по налогу Специјалног државног тужиластва.
-Специјално полицијско одјељење је, по налогу Специјалног државног тужилаштва, лишило слободе И.М. из Будве, због основа сумње да је учинио кривично дјело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога, и то 100 кг опојне дроге кокаин, у саушесништву са окривљеним М.Б, предсједником општине Будва", саопштио је раније Радоњић.
"Вијестима" је потврђено у Управи полиције да је Мијатовић ухапшен у Порто Монтенегру.
Мијатовић је прије седам година покушао колима да убије суграђанина В. М., а био је хапшен и у акцији "Чистач" због шверца кокаина.
(вијести.ме)
Препоручујемо
У ТОКУ ПРОВЕРЕ У МУП ЦРНЕ ГОРЕ: Спајић добио испис из држављанства Србије
13. 06. 2023. у 20:06
МИЛАН КНЕЖЕВИЋ: Без коалиције За будућност Црне Горе нема стабилне владе
13. 06. 2023. у 15:41
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)