ИФТАР ЗА 1.000 ЉУДИ: На вечери у Рожајама Дритан Абазовић, Јаков Милатовић, Данијела Ђуровић, Алекса Бечић, министри, посланици... (ВИДЕО)
ПОЧЕО је ифтар за око 1.000 људи, који смо данас, заједно са пријатељима из Демократа Алексе Бечића, организовали у Рожајама - објавио је на друштвеним мрежама уз видео-снимак председник Владе Црне Горе Дритан Абазовић.
Фото: Принтскрин Фејсбук/ Дритан Абазовић
Премијер је поручио, уз коментар да је ово једна "Пријатна рамазанска ноћ у Рожајама" - Ширимо љубав и радујемо се заједништву целе Црне Горе у овим благданима.
- Част ми је што смо на једном месту, током светог месеца Рамазана, окупили председника државе Јакова Милатовића, председницу Скупштине Данијелу Ђуровић, министре Драгослава Шћекића и Филипа Аџића, посланике Албина Ћемана, Суаду Зороњић и бројне друге госте, како би били заједно са нашим Рожајкама и Рожајцима - написао је Абазовић.
Препоручујемо
НЕСВАКИДАШЊИ ''УЛОВ'' ГРАНИЧАРА У ОКОЛИНИ ПЛАВА: Заплењено 54 килограма марихуане
17. 04. 2023. у 14:22
АБАЗОВИЋ О МИЛОВОЈ "ДИВЉОЈ ГРАДЊИ": Ђукановићу рок од 20 дана да сруши објекте
05. 04. 2023. у 19:06
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)