МИЛАТОВИЋ ЧОВЕК ЈЕДИНСТВА И БУДУЋНОСТИ: Подршка кандидату Европа сад од писца Андрије Радуловића

В. К.

27. 03. 2023. у 22:47

ЈАКОВ Милатовић је истински син Црне Горе, који је као натпросечан студент управо изабрао најпрестижније западне универзитетске центре за своје усавршавање, који се показао на делу да је суштински за европске и цивилизацијске вредности, оценио је један од наших најпревођенијих писаца Андрија Радуловић..

МИЛАТОВИЋ ЧОВЕК ЈЕДИНСТВА И БУДУЋНОСТИ: Подршка кандидату Европа сад од писца Андрије Радуловића

Фото: Приватна архива

Он је подсетио да је Милатовић млад и успешан човек, креативан,одважан и одлучан , "човек јединства и будућности којег одликују све оне важне особине посвећености за изградњу бољег друштва, праведнијег, окренутог ка обичном човеку који мучи своје егзистенцијалне бриге једнако као и држави коју искрено воли и коју ће достојанствено представљати и водити".

- Он је политичар којег је изнедрио 30. август када се  Црна Гора усправила на свом путу и рекла диктатури своју последњу реч. И на крају, Милатовић је човек који не манифестује осионост, подигнуте обрве и кажипрст, он је сасвим природан породичан човек који се радује напретку свог народа и који се не мора китити скупоценим часовницима,плажама и плантажама да би био важан.Он дефинитивно има нешто важније и вредније, нешто што га чини човеком, грађанином, интелектуалцем  и  будућим државником. Милатовић  ће победити као човек јединственог народног фронта слободних људи Црне Горе - саопштио је Андрија Радуловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих