ГЕСТ ДОБРОЧИНСТВА У МЕСЕЦУ РАЗАМАНА: Платио дуговања купаца који су храну узимали на вересију
У МЕСЕЦУ Рамазана који је уз молитву и месец милости и праштања у Бару се то потврдили хуманисм гестом непонатог добротвора.
Фото:Илустрација
Према веровању Рамазан је месец милости у години и да се у њему добра дела вишеструко награђују
Власник мини-маркета у приградском насељу у Бару је уочи почетка Рамазана добио поруку несвакидашњег садржаја:” Доставите ми износ без имена дужника који већ дуже време дугују вашој трговини како бих измирио та дуговања”.
Анонимни донатор је измирио дуговања свих купаца који су у прехрамбеној продавници узимали намирнице на вересију, у износу од 500 евра .
Донатор је власнику продавнице познат, али је за јавност желео остати анониман. Он је, како је казао власник мини-маркета, са наших простора, а измирио је дуговања купцима свих нација чија имена су била у “свесци дуговања”.
То је урадио и пре две године када је, такође, измирио сва дуговања сталним муштеријама која су се налазила у свесци дужника.
Препоручујемо
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)