НЕМА ДИЛЕМЕ: Мило Ђукановић пада у марту
САВЕТНИК потпредседника Владе Црне Горе Владимир Павићевић казао је да Мило Ђукановић пада у марту и да ту нема дилеме.
Фото: ЕПА
- Таква је и атмосфера у Црној Гори. Мило ће бити кандидат на изборима, он мора да се кандидује због разлога који су њему важни. Мислим да је са становишта победника из 2020. године Мило најслабији председнички кандидат. Размишљам и ко би био опаснији, ако би ДПС размислио о тој опцији, а Милица Пејановић Ђуришић би била много опаснији кандидат - појашњава Павићевић.
Најважније питање је, како наводи, како стоје ствари са победничке стране од 30. августа.
- Требали смо да покажемо мало више воље за договором. Није направљен договор и за сада имамо два јака кандидата, а то су Андрија Мандић и Милојко Спајић. Моја идеја је да, кад немамо заједничког кандидата, онда да покушамо да ствари доведемо до тачке да онај ко буде ишао у други круг буде под политичким кишобраном 30. августа - казао је Павићевић за Хепи ТВ.
БОНУС ВИДЕО: Сателитски снимци локација у Турској у близини епицентра земљотреса
Препоручујемо
ВУЧУРОВИЋ: Спинови и подметања не могу спречити победу Андрије Мандића
11. 02. 2023. у 20:08
ТУЖНА СУДБИНА: Ко је Миле који иде лајковачком пругом из чувене песме?
12. 02. 2023. у 13:15
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)