ВОДЕ ДЕЧАЦИ: Три бебе рођене на Црногорском приморју првог дана Нове године
НА Црногорском приморју првог дана Нове године рођене су три бебе
Фото: Илустрација
Прва беба рођена у Новој 2023. години р на Црногорском приморју је дечак. У Општој болници Котор, у 1.09. родио се Матеј Вучетић. Дечак је тежак 3.450 грама, дуг 51 цм.
Мама, Вања Вучетић и Матеј се осећају добро. Из Општина Котор су им пожелели пуно здравља и среће.
У Општој болници Бар, првог дана Нове године рођене су две бебе. Прва беба рођена у Новој години, у Општој болници Бар је девочица, а непуних 15 –так минута касније у овој здравственој установи зачуо се плач дечака.
-Мајка девојчице је Данијела Поповић. Прва беба у Новој години је рођена у 1615, девојчица је тешка 3200 грама. Петнаестак минута касније Тијана Милановић је родила дечака. Беба је тешка 3.900 грама - казао је за начелник гинеколошко-акушерског одељења Опште болнице Бар др Милан Роловић.
Накнаде за новорођенћад повећане на 450 евра
Из Буџета Оштине Бар, као и Општине котор за 2023. годину су предвиђена значајно већа средстава за накнаде за новорођенчад. У текућој години родитељима новорођене деце уместо досадашњих 100/150 евра биће исплаћено 450 евра.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
УКРАЈИНА - ЗЕМЉА КОЈА НЕСТАЈЕ: Страшно - објављено колико сада имају становника! Руске процене црне, западне ништа "светлије"
УКРАЈИНА се тренутно суочава са оним што демографи називају "демографском катастрофом".
15. 06. 2026. у 22:12
Коментари (0)