ОГЛАСИО СЕ АБАЗОВИЋ О ШВЕРЦУ ЦИГАРЕТА: Коњевић заштитник мафије у Црној Гори

Велиша КАДИЋ

22. 12. 2022. у 22:53

ПРЕДСЕДНИК Владе Црне Горе Дритан Абазовић изјавио је вечерас да је спреман, ако треба, да покаже шему шверца цигарета.

ОГЛАСИО СЕ АБАЗОВИЋ О ШВЕРЦУ ЦИГАРЕТА: Коњевић заштитник мафије у Црној Гори

V. K.

- Имам доста документације. Многе ствари сам рекао специјалном државном тужиоцу, многе које су тајне не могу да износим - казао је Абазовић током свечаности доделе годишњих награда за научна достигнућа Министарства науке и технолошког развоја.

Он је оптужио бившег министра одбране Рашка Коњевића да је заштитник мафије у Црној Гори, коментаришући документ који је раније данас објавио лидер СДП-а у којем се наводи да је Абазовић знао за шверц цигарета.

- Она торба која је отишла у специјално тужилаштво после пада Владе је упалила аларм код криминалне хоботнице и логично је да ће они да смисле једну ствар да би скренули пажњу са себе, некако терет желе да пребаце на другога. То је типична филизофија одређеног броја људи који то ради у континуитету - поручио је Абазовић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (1)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)