ПРОНАШЛИ ОРУЖЈЕ И КОКАИН ПОРЕД ПУТА: Црногорска полиција поднела кривичну пријаву

Милутин СЕКУЛОВИЋ

19. 12. 2022. у 14:52

ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело недозвољено држање оружја и експлозивних материја, полиција из Даниловграда је против И. К. (37) из овог места поднела кривичну пријаву по налогу поступајућег тужиоца.

ПРОНАШЛИ ОРУЖЈЕ И КОКАИН ПОРЕД ПУТА: Црногорска полиција поднела кривичну пријаву

Фото: Б. Дабић

Наиме, полиција је у Даниловграду, у месту Мијокусовићи, поступајући по оперативним сазнањима, поред локалног пута пронашла ватрено оружје – пушку, одбачену од стране тада непознатог лица.

- Са наведеним догађајем је упознат дежурни тужилац у Основном државном тужилаштву у Подгорици. Спроведене су активности из надежности полиције и идентификован је И. К. (37) из Даниловграда, од којег су прикупљена обавештења на записник, кажу из полиције која је у сарадњи са службеницима подгоричке полиције, сходно планским активностима спровела појачане контроле у угоститељским објектима, а контролом једног угоститељског објекта у Даниловграду пронађена су четири мања пвц паковања са садржајем кокаина.

- Полиција предузима активности из своје надлежности у циљу идентификације једног или више лица која су одбацила ову дрогу, кажу из Управе полиције Црне Горе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?