КАО ДА ИМ ПОПЛАВЕ НИСУ ДОВОЉНА МУКА: После обилне кише на северу Црне Горе - снег обелео планине (ФОТО)
НАКОН обилне кише која је готово без прекида три дана падала на северу Црне Горе, данас је на овом подручју пао снег.
Фото Ахмет Рековић
У Плаву и Гусињу, о чему сведоче наше фотографије, снег је пао на масиву Проклетија, на Виситору, али и знатно мањој надморској висини.
Први снег забелео се и на планинама у свим општинама на северу Црне Горе, где је данас температура у значајном паду у односу на претходних десетак дана.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
НЕВРЕМЕ ОДНЕЛО И МОСТ: Велике падавине и снажни ветрови изазвали бројне проблеме широм Црне Горе
20. 11. 2022. у 13:09 >> 13:29
ЗАБЕЛЕЛЕ СЕ ПЛАНИНЕ У ЗАПАДНОЈ СРБИЈИ: Киша прешла у снег, путеви за сада проходни
21. 11. 2022. у 07:59
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)