ДИЛОВАЛИ КОКАИН? Хапшење у Подгорици

М. С.

05. 11. 2022. у 21:00

ЗБОГ сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога подгоричка полиција је по налогу државног тужиоца у Вишем државном тужилаштву у Подгорици 6хапсила С.П. (22) и А.С. (22).

ДИЛОВАЛИ КОКАИН? Хапшење у Подгорици

Фото ЕПА

Службеници Одељења безбедности Подгорица су, предузимајући мере и радње на сузбијању уличне продаје наркотика, претресима на две локације пронашли кокаин и 6хапсила Подгоричане за које се сумња да су се бавили уличном продајом кокаина на подручју Главног града.

- Полиција је, поступајући по наредби судије Вишег суда, извршила претресе на две локације у Подгорици и том приликом пронаша и одузела 127 пвц паковања са садржајем опојне дроге кокаин, укупне тежине 92,2 грама. Такође одузети су и предмети намењени за мјерење и паковање дроге, кажу из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ХЕРОЈИ! Када је сазнао шта су урадили, Владимир Путин је одмах урадио - ОВО! Хоће и лично да их види, што пре