ПОСЛЕ СЕДАМ ДАНА: Будвански просветари привремено прекинули штрај глађу
БУДВАНСКИ просветари привремено су прекинули штрајк глађу, али протест настављају до испуњена њихових захтева.
Фото: Д. Миловановић
Штрајк глађу који је почео пре седам дана је привремено прекинут због радних обавеза.
- Радни је дан у школи, имали смо седницу наставничког већа, била су полагања, а имамо радне обавезе и сутра и прексутра - казао је представник просветара Крсто Вуковић додајући да даљи кораци зависе од реакције државе. -Апсолутно је непримерено да исцрпљени долазимо на посао и да радимо по оваквој температури и у овако стресном амбијенту. Проценићемо даље кораке, зависно од тога како ће држава реаговати.
Премијер Дритан Абазовић данас је казао да ће будванским просветарима бити брзо понуђена једна врста решења.
Подсетимо, будвански просветари траже да уселе у своје станове на што чекају душе од деценије те да цену квадрата стана плаћају по 650 евра.
Препоручујемо
БУДВАНСКИ ПРОСВЕТАРИ ДРУГИ ДАН ШТРАЈКУЈУ ГЛАЂУ: Два захтева- усељење и цена квадрата
03. 08. 2022. у 19:28
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)