ТРАГЕДИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: Дванаестогодишњи дечак из Србије се утопио на Великој плажи у Улцињу

Novosti online

06. 08. 2022. у 13:07

ДВАНЕСТОГОДИШЊИ дечак из Призрена са Косова и Метохије, утопио се у среду 3. августа око 15 часова на Великој плажи у Улцињу.

ТРАГЕДИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: Дванаестогодишњи дечак из Србије се утопио на Великој плажи у Улцињу

Фото: Б.Дабић

Након доласка на лице места, екипа хитне медицинске помоћи покушала је реанимацију, али безупешно.

Са случајем је упознато Више државно тужилаштво у Подгорици, које је наложило обдукцију тела.

Обдукације је показала да је реч о утопљењу.

Према сазнањима "Вијести", дечак је на плажу дошао са братом и снахом али нико од купача није приметио да се дави.

На обалу га је извукао туриста са Косова и Метохије који је приметио да дете неприродно плута у плићаку.

Реанимацију су пре доласка хитне помоћи, пробали и спасиоци, али такође безуспешно.

(Вијести)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани