"ЕВРОПОЛ ДОСТАВЉА ДОКАЗЕ ЗА МОЈЕ ТВРДЊЕ" Медојевић: "Црногорски судови ме поново кажњавају јер причам истину о балканској мафији"

ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене, један од лидера Демократског фронта и бивши посланик у Скупштини Небојша Медојевић поручио је да док га црногорски судови кажњавају због причања истине, Европол доставља доказе његових тврдњи.

ЕВРОПОЛ ДОСТАВЉА ДОКАЗЕ ЗА МОЈЕ ТВРДЊЕ  Медојевић: Црногорски судови ме поново кажњавају јер причам истину о балканској мафији

Фото: Фејсбук/Небојша Медојевић

- 11. пресуда којом црногорски судови кажњавају мене зато што причам и пишем истину о балканској мафији. Срећом, Европол доставља доказе за моје тврдње - прецизирао је Медојевић.

Он је истакао да ће требати најбољем другу Насера Кељмендија и Мила Ђукановића паре за кантину у затвору, мислећи на Радончића.

- Нема повлачења, нема предаје. Слобода или ништа. Само јако - закључио је Медојевић.

Виши суд у Подгорици, као другостепени, донео је пресуду којом се лидер Покрета за промјене Небојша Медојевић осуђује на новчану казну од 1.000 евра, коју након 15 дана од правоснажности пресуде, под претњом принудног извршења, мора уплатити Фахрудину Радончићу због изазивања душевног бола и атака на кредибилитет, пишу медији.

(Борба.ме)

БОНУС ВИДЕО:

КНЕЖЕВИЋ У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Ко ће нама доћи на приморје овог лета?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...