МЕДЕНИЦИ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Милош приведен пре два дана на подгоричком аеродрому
СУДИЈА за истрагу подгоричког Вишег суда Сузана Мугоша одредила је притвор до 30 дана Милошу Меденици, сину бивше председнице Врховног суда Црне Горе Весне Меденице.
Foto: Printskrin/ Скај
Милош Меденица је ухапшен пре два на подгоричком аеродрому, након што је авион из Београда слетео на аеродром у Голубовцима.
Виши суд је 5. маја за Милошем Меденицом расписао националну потерницу.
Он се терети да је формирао криминалну организацију ради шверца цигарета, дроге, али и незаконитог утицаја приликом доношења одлука у судским предметима, саопштено је раније из Вишег суда, пренели су подгорички медији.
Претходно је, средином априла, ухапшена на аеродрому Голубовци Милошева мајка,Весна Меденица и њој је одређен притвор најпре од месец дана, а потом је продужен за још два месеца.
Весна Меденица се сумњичи да је починила кривична дела стварање криминалне организације и противзаконити утицај.
Препоручујемо
СА ЛИСИЦАМА НА РУКАМА: Милош Меденица приведен у Специјално државно тужилаштво (ВИДЕО)
25. 05. 2022. у 18:02
РАСПИСАНА ПОТЕРНИЦА ЗА МЕДЕНИЦОМ: Док је мајка у притвору, за сином се и даље трага
05. 05. 2022. у 09:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)