НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ ПРОЗВАО ДРИТАНА АБАЗОВИЋА: Циљ Владе да буде антисрпска, антируска и антиправославна

Татјана Марковић

01. 05. 2022. у 23:52

ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене (ПзП), чланице Демокртског фронта, Небојша Медојевић, саопштио је данас да је једини задатак нове црногорске владе Дритана Абазовића да буде део регионалне антисрпске, антируске и антиправославне и антисловенске коалиције која ће служити интензивирању притиска и покушаја изазивања унутрашњих немира у Србији.

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ ПРОЗВАО ДРИТАНА АБАЗОВИЋА: Циљ Владе да буде антисрпска, антируска и антиправославна

Небојша Медојевић и Дритан Абазовић

Медојевић указује да ће, како наводи, посебно бити ризичне операције активирања старих жариста - КиМ, Македонија, Санџак, Република Српска где глобалисти имају под својом контролом значајне ресурсе у балканској конфедерацији организованог Криминала и корумпираним политичарима, контролисаним тајкунима, медијима и НВО активистима.

- Левичарске екстремистичке терористичке организације (АНТИФА и сл.) финансиране од глобалиста (Сороша и дружине) већ интензивирају обуке локалних екстремиста и анархиста за спровођење терора и изазивање хаоса у региону, са посебном метом у Србији - упозорава Медојевић и истиче:

- Зато син неокомунисте и левичарског екстремисте Џордза Сороша честита Дритану на премијерској позицији са три одсто подршке бирача. Још ако Саво Кентера, ситни доушник АНБ постане шеф АНБ, све издајничке и плаћеничке фигуре глобалне државе биће на табли. Мило. Срећа нас је пратила до ивице провалије. После није - написао је Медојевић на фејсбук профилу.

Медојевић каже и да је влада Дритана Абазовића "још једна у низу марионетских слуганских Влада Црне Горе које су од 1998. године формиране, искључиво по налогу глобалне дубоке државе и страних безбедносно-дипломатских структура".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (4)

АИКБАНК ОМОГУЋИЛА 100% ОНЛИНЕ ОТВАРАЊЕ РАЧУНА: За 15 минута, са 0 рсд месечног одржавања