КУЧИ ОСУДИЛИ НАПАД НА ДЕЦУ НА ЦЕТИЊУ: Позивамо вас да посетите наше планине и запевате "Весели се српски роде"
ПЛЕМЕ Кучи осудило је нападе на српску децу на Цетињу.
Фото: Принтскрин
- Ми Кучи осуђујемо напад који се десио на Цетињу и позивамо децу Никшића кад се снег отопи да посете наше планине и горе запевају "Весели се српски роде"! И наравно да се стидимо Цетињана који чине лоша дела уназад неколико година, али се исто тако надамо да ће онај часни део грађана тог града вратити некадашњи сјај - написали су Кучи на Фејсбуку.
Подсећамо, на Цетињу су данас екстремисти каменовали аутобус са српском децом, а онда су им и претили.
Препоручујемо
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)