КО ЈЕ КАМЕНОВАО АУТОБУС СА ДЕЦОМ? Марко Ковачевић тражи хитну реакцију због напада на Цетињу

ГРАДОНАЧЕЛНИК Никшића Марко Ковачевић је позвао надлежне да приведу правди оне који су јуче на Цетињу каменовали аутобус са децом из Никшића или ће се у супротном Никшићани сами обрачунати.

КО ЈЕ КАМЕНОВАО АУТОБУС СА ДЕЦОМ? Марко Ковачевић тражи хитну реакцију због напада на Цетињу

Фото: Танјуг/Зоран Жестић

- Видимо да су разне криминалне групе спаљивале људе на Ловћену. Али то није разлог за било какву реакцију. Зато аутобус са децом из Никшића неки грађани Цетиња каменују јер су играли пред Цетињским манастиром коло и певали да се српски род весели. Нису дакле никога вређали, већ позивали род, ком вероватно припадају, да се весели. Не могу да верујем да је тај простор толико фашизиран и контаминиран да брани право на само постојање и присуство другом и другачијем - саопштио је Ковачевић.

- Позивам надлежне органе да открију ко је каменовао аутобус са нашом децом и да га приведу правди. У супротном то ће урадити Никшићани сами - поручио је Ковачевић.

БОНУС ВИДЕО: ПОЛИЦАЈАЦ ОДЛОЖИО ОРУЖЈЕ ПА СЕ ПРЕКРСТИО - Уз Божију помоћ органи реда сачували манастир

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову