СРЂА ЈОВАНОВИЋ ОСУМЊИЧЕН ЗА НАМЕШТАЊЕ ДОКАЗА: Ухапшен основни државни тужилац из Котора због злоупотребе службеног положаја

С. Ђ.

14. 04. 2022. у 07:30

ОСНОВНИ државни тужилац из Котора Срђа Јовановић ухапшен је по налогу специјалног тужиоца Милоша Шошкића, због сумње да је злоупотребио службени положај.

СРЂА ЈОВАНОВИЋ ОСУМЊИЧЕН ЗА НАМЕШТАЊЕ ДОКАЗА: Ухапшен основни државни тужилац из Котора због злоупотребе службеног положаја

Фото Приватна архива

Према поузданим сазнањима "Новости", тужилац Јовановић се сумњичи да је у једном истражном поступку којим руководи, намештао доказе. Реч је сазнајемо о случају од пре месец у којем се отац и син сумњиче за тучу, односно да су нанели повреде једном страном држављанину.

Хапшење тужиоца Јовановића, потврђено је и из врховног државног тужилаштва.

Поступајући специјални тужилац Милош Шошкић, након саслушања, донео је решење о задржавању С. Ј. до 72 сата. По налогу вршитељке дужности Врховне државне тужитељке Маје Јовановић истовремено је формирана Комисија која је задужена да обави контролу свих предмета којима је био задужен државни тужилац Основног државног тужилаштва у Котору, наводи се у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

ИСТА МЕЛАНИЈА! Ко је мистериозна СРПКИЊА на премијери филма прве даме? САД у неверици - сви се питају једно (ВИДЕО)