ЦРНОГОРАЦ ТУГУЈЕ ЗА ОЛБРАЈТОВОМ! Упутио и саучешће: "Њен рад служи као темељ на ком ћемо изградити бољи свијет" (ФОТО)
ЦРНОГОРСКИ времеплов објавио је на Фејсбук страници саучешће Александра Зековића из Грађанске иницијативе 21. мај, која баштини "комитску идеологију", породици Олбрајт!
Фото: ЕПА
- Саучешће породици Олбрајт. Америка је изгубила важног дипломату, али њен рад служи као темељ на ком ћемо изградити бољи свијет. Црна Гора је захвална!
Подсетимо, бивша државна секретарка САД Медлин Олбрајт преминула је у среду, објавила је њена породица. Преминула је од канцера.
Рођена као Мари Јана Корбелова, Олбрајт је емигрирала у САД из Чехословачке са породицом 1948. године. Докторат је одбранила на Универзитету Колумбија 1975. године. Радила је за бившег сенатора Едмунда Маскија и Збигнњева Бжежинског у Националном савету безбедности.
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)