АЛБАНЦИ СЕ НАМИРУЈУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Пуне резервоаре на црногорским пумпама, купују храну

Б. Дабић

12. 03. 2022. у 18:57

РАСТ цена горива и основних животних намирница, буре и поремећаји на тржишту направиле су неочекивани обрт потражње.

АЛБАНЦИ СЕ НАМИРУЈУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Пуне резервоаре на црногорским пумпама, купују храну

Фото Б. Дабић

Док су минулих година, црногорски држављани често одлазили у Скадар где су цене основних животних намирница биле знатно јефтијије, последњих дана Албанци долазе у Црну Гору да се “намире”.

Грађани Албаније на бензинским станицама у Црној Гори пуне резервоаре својих аутомобила, а купују и храну: уље, брашно….

У зимским месецима су гужве на граничном прелазу Сукобин- Мурићани јер је у Албанији гориво скупље него у Црној Гори.

На граничном прелазу потврђују да је повећана фреквенција саобраћаја. Истичу да није дозвољео да се гориво преноси у канистерима и бидонима.

Тренутно, гориво у Албанији кошта 2,1 односно 2,2 евра по литру.

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ ХЕЛИКОПТЕРИ У АКЦИЈИ: Погледајте како су уништили утврђене положаје украјинске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

НИШТА ОД ШРЕДЕРА, ОДБИЈЕН ПУТИНОВ ПРЕДЛОГ! Стиже Ангела? Ко би могао бити европски посредник у миру Москве и Кијева