БИЗАРАН СЛУЧАЈ У БИЈЕЛОМ ПОЉУ: Из Србије у Црну Гору унео егзотичне животиње
ОВЛАШТЕНИ радници Центра безбедности Бијело Поље поднели су кривичну пријаву против Р.З. (18) из овог града, због сумње да је извршио кривично дело изношење и уношење заштићеног природног добра и посебно заштићене биљке и животиње и трговање њима.
Фото: Д. Миловановић
Полиција сумња да је он ово кривично дело извршио тако што је 16. јануара ван граничног прелаза, из Републике Србије у Црну Гору, унео две корњаче и једну егзотичну птицу без сагласности надлежних органа и потребних здравствених уверења.
БОНУС ВИДЕО: ПОКУШАЈ ПЉАЧКЕ МЕЊАЧНИЦЕ У ВРАЊУ - Починилац ухапшен
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)