ДЕМОКРАТСКИ ФРОНТ: Пошиљка дроге поново изненадила полицију и царину
НОВА пошиљка дроге која је стигла у Црну Гору поново је изненадила полицију, царину, безбедносне службе и њиховог главног координатора Дритана Абазовића, стога предлажемо да се радници у Волијевим магацинима одликују и пребаце у безбедносне структуре, јер су очигледно способнији од оних које плаћамо за тај посао, оцењено је из ДФ-а.
Фото: Фејсбук
-Пошто ниједну већу пошиљку последњих година нису открили полиција и АНБ, предлажемо да се одликују радници у магацинима Волија и да неко од њих пређе у безбедносне структуре јер су очигледно способнији од оних које плаћамо за тај посао. Можемо тек замислити колико дневно дроге и других нелегалних роба пролази пред носом полиције и АНБ и каквој су све опасности изложени грађани ЦГ, који немају никакву заштиту државе. Управо на то личе безбедносне службе у ЦГ, које нису реформисане него се у њиховим редовима налазе сарадници мафије и наркокартела. Исто се односи на врх правосуђа који је у истим партнерским односима са председником ДПС и његовим картелом- наведено је из ДФ-а.
Овакво катастрофално стање резултат је изостанка демонтаже бившег режима, који је био политичко крило мафије, сматрају из ДФ-а.
-Организовани криминал потпуно релаксирано наставља своје активности у Црној Гори, проналазећи савезнике и у садашњој власти. Сада је и јасно да се и због оваквих криминалних послова спречава улазак ДФ у владу, јер сви знају да би одмах кренуо обрачун са организованим криминалом и њиховим партнерима из бивше и садашње власти- стоји у саопштењу ДФ-а.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшено 10 осумњичених за производњу и продају наркотика
Препоручујемо
БАНАНЕ С УКУСОМ КОКАИНА: У пошиљци јужног воћа пронађен милионски вредна дрога
12. 01. 2022. у 18:06
АКЦИЈА ЗАПЛЕНЕ КОКАИНА У ЗЕТИ: Пошиљка дроге откривена на основу британских података
12. 12. 2021. у 10:52
СМЕТА ИМ ХЕПИ: Ступила на снагу забрана за поједине емисије београдске ТВ у Црној Гори
11. 01. 2022. у 21:26
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)