ВАТРА УНИШТИЛА ПОЛА КУЋЕ: Пожар у Добрском селу, страдао старац
У ПОЖАРУ који је после 19 сати избио у кући у Добрском селу страдао је М.Ј. (84), преноси Радио Цетиње.
Фото: Принтскрин/ Vatrogasna brigada Banjaluka
Командир Службе заштите и спашавања Предраг Моштрокол је казао да су одмах по дојави да гори објекат отишли у Добрско село али да је ватра већ била захватила пола куће.
- Након што је ватра сузбијена, потврђено је да се у кући налазила једна особа која је страдала у пожару - рекао је Моштрокол.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)