ОТКАЗАН "ПРЕМИЈЕРСКИ САТ" У ЦРНОЈ ГОРИ: Посланици повукли питања за Кривокапића
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе заказана за 30. децембар, на којој би премијер Здравко Кривокапић требало да одговара на питања посланика, неће бити одржана, јер су посланици повукли питања.
Фото Архива Новости
Питања за премијера у оквиру "премијерског сата" имали су само посланици ГП УРА Милош Конатар и посланик Покрета за промјене Бранко Радуловић.
Они су питања повукли, а пошто других питања није било, "премијерски сат" ће бити отказан, преносе подгорички медији.
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТНО ОТКРИЋЕ У РУМУНИЈИ: Користила камен као држач за врата, испоставило се да вреди милион евра
КАЖУ да је нечије смеће нечије благо, али комад „камена“ који је деценијама држао врата отвореним представља благо по готово свачијим стандардима.
09. 12. 2025. у 16:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)