ПРИЈАВЉЕНА ДВА ПОКУШАЈА ОТМИЦЕ ДЕЦЕ: Црногорска полиција испитује случај
ПОДГОРИЧКА полиција испитује две пријаве родитеља чија деца тврде да је старија жена покушала да их намами у такси возило и наводно превезе до куће.
Фото: Управа полиције Црне Горе
Како је РТЦГ Порталу незванично саопштено, полиција је узела изјаву од једне особе и ради се на идентификацији поменуте жене. Директорка Основне школе „Владимир Назор“ Љиљана Марковић потврдила нам је да су два случаја пријављена.
-Јуче, приликом доласка осмогодишње ученице школе на аутобуско стајалиште, старија госпођа покушавала је да је наговори да са њом уђе у такси, што је урадила и по доласку друго двоје деце истог узраста, казала је Марковићева.
Директорка је казала да су узети снимци са камера оближње продавнице, али да се не види сумњива особа.
rs.sputniknews.com
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)