ОГЛАСИО СЕ ВЕЉОВИЋ НАКОН СРАМНЕ ОДЛУКЕ СУДА: Ово је политички прогон и освета!
САВЕТНИК председника државе Веселин Вељовић пуштен је да се брани са слободе, након што судија за истрагу цетињског Основног суда није прихватио предлог тамошњег тужилаштва да му се одреди притвор до 30 дана.
Фото: Принтскрин/Вијести
Вељовић је рекао да је верује да је овде реч не о чињеницама и не о истини "него о политичком прогону и освети премијера Кривокапића и потпредседника Владе Абазовића".
БОНУС ВИДЕО - ВЕЉОВИЋ СА ЛИСИЦАМА СПРОВЕДЕН У СУД
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (7)