УЛОВИЛИ ТУНУ ОД 54,280 КИЛОГРАМА: "Биг гејм фишинг"

В. В.

06. 09. 2021. у 14:47

ПОСЛУЖИЛО је лепо време, а послужила је и риба учеснике овогодишњег тродневног "Биг гејм фишинга" у Херцег Новом.

УЛОВИЛИ ТУНУ ОД 54,280 КИЛОГРАМА: Биг гејм фишинг

Фото Архива

Најуспешнија међу 21 екипом из Србије, Русије, Француске, Немачке и Црне Горе, била је екипа "Палмон страјк" са 440 бодова. Другопласирани је био тим "Монтефиш" са 380 бодова, а треће место је припало екипи "Паликућа компани" са 348 бодова. Пехар за највећи уловљени примерак припао је екипи "Монтефиш" за туну тешку 54,280 килограма.

Председник Савеза за спортски риболов на мору Младен Ростовић обавио је судијско оцењивање и вагање улова.

Један од оснивача такмичења, Небојша Шапоњић, на свечаном затварању турнира истакао је да ово није завршетак деветог већ почетак припрема за десето такмичење, наредне године у Херцег Новом.

Домаћин овог надметања био је као и претходних година Рацо Гардашевић који све учеснике окупља на Шкверу, а за наредну годину каже не размишља о проширењу такмичења.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави