ОГЛАСИЛА СЕ АМЕРИЧКА АМБАСАДА: На крају ће појединци одговарати за своје поступке!

В. К.

05. 09. 2021. у 09:55

АМБАСАДА Сједињених Америчких Држава у Подгорици саопштила је да Влада те земље позива све стране у Црној Гори на хитно смиривање ситуације.

ОГЛАСИЛА СЕ АМЕРИЧКА АМБАСАДА: На крају ће појединци одговарати за своје поступке!

ФОТО: Драган Миловановић

- Верске слободе и слобода изражавања, укључујући мирно окупљање, морају се поштовати. Иако је било много упирања прстом у то ко је одговоран, на крају ће појединци одговарати за своје поступке - пише на Фејсбук страници Амбасаде, позивајући грађане да не испољавају свој бес према полицији, док она, како су навели, покушава да очува јавни ред.

 

БОНУС ВИДЕО: "ДОСТОЈАН": Устоличење митрополита Јоаникија на Цетињу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (1)

ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)