ГУРА ТУЂУ ДЕЦУ ДА ЗАВРШАВАЈУ ПОСАО ЗА ЊЕГА: Чиме се бави председник Црне Горе Мило Ђукановић?

Novosti online

04. 09. 2021. у 08:37

ЈЕДАН од лидера ДФ Андрија Мандић каже да председник Црне Горе Мило Ђукановић жели да радикализује ситуацију у Црној Гори.

ГУРА ТУЂУ ДЕЦУ ДА ЗАВРШАВАЈУ ПОСАО ЗА ЊЕГА: Чиме се бави председник Црне Горе Мило Ђукановић?

Фото: В. К./Танјуг/ДПС/Служба за односе са јавношћу/Илустрација

Андрија Мандић је изјавио да није сигуран да ће се Мило Ђукановић појавити на Цетињу.

- Мило Ђукановић гура туђу децу, гура неке друге људе да завршавају посао за њега, а он опет остаде у некој хладовини и, ако се нешто искомпликује, свакако да ће се он оградити од свега тога. Због тога није био пријављен овај скуп - рекао је Андрија Мандић за ТВ Хепи.

Он каже да није дозвољен скуп комита на Цетињу, имајући у виду да исти није пријављен. 

Мандић је подсетио да је полиција дужна да обезбеди безбедност свих грађана и мирно устоличење митрополита Јоаникија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 20:11

Коментари (2)

Sve počinje od jednog momenta…