ДРАМА НА ДУРМИТОРУ: Двоје Београђана се изгубило на планини, ГСС их пронашла након потраге
ПРИПАДНИЦИ Горске службе спашавања Црне Горе пронашли су двоје држављана Србије Александру Џ. (1996) и Милана В. (1985) обоје из Београда који су се вечерас изгубили у реону Црвене греде.
Фото: ГСС Црне Горе
Они су неповређени и у пратњи припадника ГСС безбедно стигли на Жабљак.
Позив за помоћ упућен је путем ОКЦ 112 Директората за заштиту и спашавање.
Препоручујемо
ВАТРОГАСЦИ СЕ БОРЕ СА ВАТРЕНОМ СТИХИЈОМ: Велики број пожара у никшићкој општини (ФОТО)
18. 08. 2021. у 09:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)