ЗБОГ НЕПОШТОВАЊА ЕПИДЕМИОЛОШКИХ МЕРА: У Будви за мање од месец скоро 30.000 евра казни

ЗБОГ кршења епидемиолошких мера у Будви, Управа за инспекцијске послове изрекла је за мане од месец готово 30.000 евра казни.

ЗБОГ НЕПОШТОВАЊА ЕПИДЕМИОЛОШКИХ МЕРА: У Будви за мање од месец скоро 30.000 евра казни

Фото: Б. Дабић

Осим у Будви, мере се, како кажу, крше и у најјужнијој општини, Улцињу.

“Уколико уземемо у обзир тренутну епидемиолошку ситуацију знамо да се повећава број заражених посебно у Будви и из тог разлога УИП је појачала своје контроле. Тако да смо изрекли и прекршајне налоге поднели захтјеве за покретање пекршајних поступака затворили и објекте на три дана због кршења мера”, навела је за РТЦГ Марина Радуловић из Управе за инспекцијске послове.

Мере се, каже Радуловићева, доста крше и у Улцињу.

“Сада контролишемо и ове нове мере које су донете од стране Министарства здравља, тачније контролишемо да ли сваки угоститељски објекат поштује све оне мере које су донете. Знамо да у један локал може ући само гост који испуњава један од четири услова која су прописана”, наводи Радуловић.

Због последњих донетих мера из НВО Угоститељи Црне Горе, најавили су од понеђељка протесте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову