ПРЕКАЉЕНИ БОРЦИ ПРОТИВ ДИКТАТУРЕ РАЗОЧАРАНИ: Андрија Мандић о последњим потезима актуелних црногорских власти
Један од лидера Демократског фронта Андрија Мандић, у Павином Пољу код Бијелог Поља, рекао је да су борци против диктатуре Мила Ђукановића веома разочарани потезима актуелне власти.
Фото: Твитер
- У Павино Поље ме је позвао и угостио месни одбор коалиције "За будућност Црне Горе". У пријатељској и братској атмосфери, са тим храбрим и доследним људима сам разговарао о тренутној политичкој ситуацији и изазовима који су пред нама. Ови прекаљени борци против диктатуре Мила Ђукановића су веома разочарани последњим потезима актуелне власти. Нарочито што је погрешне кораке, потпуно супротно њиховим очекивањима, направио неко са наше листе коју су они свесрдно подржали.
Ово је написао је један од лидера Демократског фронта Андрија Мандић на Твитеру.
Он је истакао да су на састанку постигнути конкретни договори везано за пројекте помоћи грађанима Вранешке долине, као и умрежавања домаћина овог краја са предузећима и изван Црне Горе.
- Прославили смо и Тринаестојулски устанак, кад је читава Црна Гора, свих идеолошких праваца, устала на отпор против тираније и окупације. Устанак је дигао народ, као одговор на проглашење петровданске фашистичке Црне Горе, а тако је био одлучан и 30. августа кад је гласао за пад диктатуре - написао је Мандић.
Препоручујемо
ДАН ДРЖАВНОСТИ ЦРНЕ ГОРЕ: Ковачевић се поклонио се сенима ратника са Вучјег дола
13. 07. 2021. у 12:41
АНДРЕЈ ХОШЕВ: Руска црква очекује да Црна Гора потпише Темељни уговор са СПЦ
13. 07. 2021. у 15:11
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)