ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ПОДГОРИЦУ: Поново се тресло тло у Црној Гори

Танјуг

27. 06. 2021. у 22:00

ЗЕМЉОТРЕС јачине 2,7 степени по Рихтеровој скали погодио је у 19:11 часова Црну Гору, према подацима Завода за хидрометеорологију и сеизмологију.

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ПОДГОРИЦУ: Поново се тресло тло у Црној Гори

Фото: Депоситпхотос

Европско-медитеранско сеизмолошки центар претходно је објавио да је земљотрес био јачине 2,5 Рихтера, а да је епицентар био седам километара од Подгорице.

Раније данас регистрован је потрес у близини Херцег Новог.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Са места на којем су амерички председници раније објављивали ратове или примирја, Меланија Трамп послала је личну поруку да је неправедно осумњичена за неморал, бранећи се од гласина да је Епстин посредовао брачној вези

16. 04. 2026. у 16:48

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ПРИПРЕМА СЕ „ШПАНСКА ПИТА“: Претпремијера и премијера 20. и 21. априла у Фондацији Mozzart