ПУЦЊАВА У ПОДГОРИЦИ: Рањен Иван Б., нападач извршио самоубиство
ПОДГОРИЧАНИН Д. М. убио се након што је претходно из ватреног оружја ранио Ивана Б..
Илустрација полиција Фото АП
Како је то званично саопштено из полиције, до пуцњаве дошло у подгоричком насељу Балабани.
- Дошло је употребе ватреног оружја од стране Д.М. (1971) на штету И.Б. (1983). Након извршеног кривичног дела, Д.М. је извршио самоубиство - саопштено је из полиције.
Мотив за сада није познат.
Препоручујемо
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)