КОНКУРС ЗА ЗЕЛЕНИЈИ БЕОГРАД: Избори у седам конкуренција

ИЗБОР најлепших зелених површина под називом "За зеленији Београд" ове године почиње 17. маја а пријављивање ће трајати до 17 јуна.

КОНКУРС ЗА ЗЕЛЕНИЈИ БЕОГРАД: Избори у седам конкуренција

Беоинфо

Избор ће се обавити у седам категорија, односно за најлепши балкон, зелену површину око зграде, пословног објекта, школског дворишта, предшколске установе, угоститељског објекта и најлепше окућнице.

Заинтересовани грађани који желе да учествују у овој акцији, могу се пријавити у својој општини или пријаву са фотографијама могу послати и "Зеленилу" на адресу Мали Калемегдан 8 или на мејл info@zelenilo.rs, са назнаком За акцију "За зеленији Београд".

Акцију спроводи ЈКП "Градско зеленило" уз подршку Града.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЈУЛ БРИШЕ СВЕ ДУГОВЕ: Финансијско чудо очекује ова три хороскопска знака