ОБРАДОВАЛИ ЗАПОСЛЕНЕ У ДЗ "ВОЖДОВАЦ": Малишани ишаарали поклонили 800 јаја

Б.Б.

03. 05. 2021. у 23:09

МАЛИШАНИ из Предшколске установе "Чика Јова Змај" су, поводом највећег хришћанског празника Ускрса, обрадовали запослене у ДЗ "Вождовац".

ОБРАДОВАЛИ ЗАПОСЛЕНЕ У ДЗ ВОЖДОВАЦ: Малишани ишаарали поклонили 800 јаја

Малишани са зпосленима у ДЗ "Вождовац"

У оквиру акције "Хвала вам за све" они су, уз помоћ општине Вождовац, медицинарима поклонили 800 јаја која су деца са васпитачицама обојила слободном техником.

На симбличан начин најмлађи су одали  празничну захвалност здравственим радницима у дому здравља, који су у првим борбеним редовима од почетка пандемије коронавируса.

Деци се у име запослених захвалила директорка дома здравља спец. др Невенка Величковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (0)

ЈАНИК СИНЕР ЗГРОМИО НОВАКА ЂОКОВИЋА! Историја на мастерсу у Риму! Сви су мислили да је ово немогуће, али - десило се