ДЕО ЦЕНТРА БЕОГРАДА СУТРА БЕЗ ВОДЕ: Залихе да припреме станари ових улица
ЗБОГ стављања у функцију новоположеног цевовода на општини Стари град, у суботу 3. априла 2021. године од 07.30 до 24.00 сата, без воде ће остати потрошачи у следећим улицама: Хиландарска (од Цетињске до Ђуре Даничића), Ђуре Даничића, Цетињска (од Хиландарске до Булевара деспота Стефана) и Шафарикова.
Фото Ж. Кнежевић
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне.
БВК моли потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.
За све додатне информације потрошачи се могу обратити Контакт центру ЈКП "Београдски водовод и канализација” на телефон 3 606 606, а информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на адреси www.бвк.рс .
Препоручујемо
ГРОБЉЕ ЗА ЉУБИМЦЕ ГОТОВО ДО СЕПТЕМБРА Погледајте како напредују радови (ФОТО/ВИДЕО)
02. 04. 2021. у 12:15
У ФЕБРУАРУ 23.521 ТУРИСТА: Ево из које земље су били најбројнији гости
01. 04. 2021. у 16:06
БЕОГРАЂАНИ ЋЕ ПУТОВАТИ РЕЧНИМ ЛИНИЈАМА: Усвојена одлука о јавном превозу путника
01. 04. 2021. у 13:38
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)