ОШТЕЋЕН РУЖИЊАК НА КЕЈУ: Украдено 40 квадратних метара декоративног цвећа
ИЗ РУЖИЧЊАКА на Дунавском кеју, КОД СЦ "Милан Гале Мушкатировић" украдено је четрдесет квадратних метара декоративног и заштитног слоја. Реч је о такозваном "малчу", који је сачињен од коре дрвета и који се поставља у леје са цвећем и око стабала.
Зеленило
Радници "Зеленила" су у петак поставили декоративни слој у леје на Дунавском кеју у склопу пролећних радова на одржавању зелених површина.
Како је прецизирано, његова функција јесте да површини да лепши и уреднији изглед, да спречи претерано исушивање земље и појаву корова у цветним лејама. Нажалост, несавесни суграђани су из леје са ружама исчупали нови "малч".
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)