ПУКЛА ЦЕВ, ОТВОРИЛА СЕ РУПА КОД БЕОГРАЂАНКЕ: Без воде центар града - ево када се очекује отклањање квара!

Биљана Ристивојевић

23. 02. 2021. у 09:05

У РАНИМ јутарњим часовима, у Улици краља Милана код броја 13, дошло је до пуцања водоводне цеви профила 300 mm.

ПУКЛА ЦЕВ, ОТВОРИЛА СЕ РУПА КОД БЕОГРАЂАНКЕ: Без воде центар града - ево када се очекује отклањање квара!

Фото: Б.Р.

- Брзом реакцијом дежурних екипа заустављено је истицање воде и смањена је евентуална штета. Све расположиве екипе су на терену и раде на отклањању квара - саопштено је из ЈКП „Београдски водовод и канализација”.



Како се наводи у саопштењу овог градског предузећа, очекивано време завршетка радова је данас око 16 часова. До тада ће без воде бити потрошачи у следећим улицама: Краља Милана, од Светозара Марковића до Драгослава Јовановића, Теразије, од Драгослава Јовановића до Призренске, Дечанској, као и на Тргу Николе Пашића. Становници околних улица осетиће умањен притисак.

Због пуцања водоводне цеви, затворена је Улица краља Милана, од Славије до Теразија, због чега су се створиле огромне гужве у центру града.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО

ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО

ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.

10. 03. 2026. у 21:47

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље