УЗ ПРЕТЊУ НОЖЕМ ОПЉАЧКАО ВОЗАЧА ГСП: Путник претио , па отео новчаник

07. 01. 2021. у 19:22

У АУТОБУСУ градског превоза на линији 88 у Железнику вечерас се догодио инцидент. Како је потврђено у Диспречерском центру ГСП, један од путника је уз претњу ножем отео возачу новчаник. Повређених није било.

УЗ ПРЕТЊУ НОЖЕМ ОПЉАЧКАО ВОЗАЧА ГСП: Путник претио , па отео новчаник

Фото: Depositphotos

-  Путник је из задњег дела аутобуса пришао возачевој кабини, извукао нож, а  потом му узео новчаник и новац који је имао код себе - наводе у Диспечерском центру.  - Возач, а ни остали путници нису повређени. Полиција је обавила увиђај, а саобраћај је наставио несметано да се одвија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)